Set me 3 pinca PROFI (pince me maje te gjate 7”, Tronkeze 8”, Pince 9.5”)

Set me 3 pinca PROFI (pince me maje te gjate 7”, Tronkeze 8”, Pince 9.5”)

2,750 L

Brand:INGCO

Set me 3 pinca PROFI (pince me maje te gjate 7”, Tronkeze 8”, Pince 9.5”)

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

HKHLPS2832

INGCO – 0