Set me 3 pinca me doreze plastike
Vlerësuar me 0 nga 5

Set me 3 pinca me doreze plastike

990 L

Marka:INGCO

Set me 3 pinca me doreze plastike


Kodi: HKPS08311

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set me 3 pinca me doreze plastike”