Vendmbajtëse
set me 3 disqe

set me 3 disqe

2,500 L

Marka:INGCO

set me 3 disqe diamanti per beton

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “set me 3 disqe”