Suport për blerje !

Set me 3 dalta SDS-Max

3,490 L

Set me 3 dalta SDS-Max

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Set me 3 dalta SDS-Max 3,490 L
Brand:HIKOKI

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Set me 3 dalta SDS-Max