Suport për blerje !

AKRS150051 – Set me 5 letra zmerilimi 150mm per zmeriluese rrethore RS4501.2n(3xP80, 2xP120)

290 L

Set me 5 letra zmerilimi 150mm per zmeriluese rrethore RS4501.2
(3xP80, 2xP120)

AKRS150051 - Set me 5 letra zmerilimi 150mm per zmeriluese rrethore RS4501.2n(3xP80, 2xP120) 290 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “AKRS150051 – Set me 5 letra zmerilimi 150mm per zmeriluese rrethore RS4501.2n(3xP80, 2xP120)”