Suport për blerje !

UC18YFSL3-WEZ – Set me 2 bateri Multi Volt

34,500 L

Set me 2 bateri
Multi Volt 18/36V
+ karikues

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
UC18YFSL3-WEZ - Set me 2 bateri Multi Volt 34,500 L
Brand:HIKOKI

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

UC18YFSL3-WEZ
Set me 2 bateri
Multi Volt 18/36V
+ karikues

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “UC18YFSL3-WEZ – Set me 2 bateri Multi Volt”