Suport për blerje !
Ofertë!

AKSDB9165 – Set me 16 punto + maja (6 punto metali HSS + 4 punto betoni + 6 maja)

Çmimi origjinal qe: 690 L.Çmimi i tanishëm është: 550 L.

-20%

Set me 16 punto + maja (6 punto metali HSS + 4 punto betoni + 6 maja)

AKSDB9165 - Set me 16 punto + maja (6 punto metali HSS + 4 punto betoni + 6 maja) 690 L Çmimi origjinal qe: 690 L.550 LÇmimi i tanishëm është: 550 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “AKSDB9165 – Set me 16 punto + maja (6 punto metali HSS + 4 punto betoni + 6 maja)”