Suport për blerje !
Ofertë!

Set kriketi 171 cope 1/4, 3/8 & 1/2

Çmimi origjinal qe: 25,240 L.Çmimi i tanishëm është: 17,900 L.

-29%

Set kriketi 171 cope 1/4, 3/8 & 1/2

Set kriketi 171 cope 1/4, 3/8 & 1/2 25,240 L Çmimi origjinal qe: 25,240 L.17,900 LÇmimi i tanishëm është: 17,900 L.
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Set kriketi 171 cope 1/4, 3/8 & 1/2