Vendmbajtëse
Set karikues

Set karikues

9,500 L

Marka:INGCO

Set karikues 60 min + 2 bateri 20 V / 2.0 Ah

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Set karikues”