Suport për blerje !

FBCLI2002 – Set karikues 30 min + 2 bateri 20 V / 4.0 Ah

12,500 L

Set karikues 30 min + 2 bateri 20 V / 4.0 Ah

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Vendmbajtëse
FBCLI2002 - Set karikues 30 min + 2 bateri 20 V / 4.0 Ah 12,500 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “FBCLI2002 – Set karikues 30 min + 2 bateri 20 V / 4.0 Ah”