Set Blender 1200 W

Set Blender 1200 W

4,500 L

Marka:BORMANN

Set Blender 1200 W

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Set Blender 1200 W