Suport për blerje !
Ofertë!

Set Barbequene valixhe 16 copesh

Çmimi origjinal qe: 7,490 L.Çmimi i tanishëm është: 5,900 L.

-21%

Set Barbequene valixhe 16 copesh

Set Barbequene valixhe 16 copesh 7,490 L Çmimi origjinal qe: 7,490 L.5,900 LÇmimi i tanishëm është: 5,900 L.
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Set Barbequene valixhe 16 copesh