Suport për blerje !

Saldatrice inverter plasma 10-40A

54,900 L

Saldatrice inverter plasma 10-40A

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Saldatrice inverter plasma 10-40A 54,900 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Saldatrice inverter plasma 10-40A