Saldatrice inverter

Saldatrice inverter

55,900 L

Marka:INGCO

Saldatrice inverter MAG/MIG 200 A per tel 0.6 – 1 mm

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Saldatrice inverter”