Suport për blerje !

Saldatrice inverter 230V 160A

22,900 L

Saldatrice inverter 230V 160A

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Saldatrice inverter 230V 160A 22,900 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Saldatrice inverter 230V 160A