Suport për blerje !

ING-MMA1602 – Saldatrice Inverter MMA 160 A

13,500 L

Saldatrice Inverter MMA 160 A

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
ING-MMA1602 - Saldatrice Inverter MMA 160 A 13,500 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “ING-MMA1602 – Saldatrice Inverter MMA 160 A”