Suport për blerje !

Saldatrice inverter 160 A me maske dhe aksesore

19,900 L

BIW1610
Saldatrice inverter 160 A,
+
maske dhe aksesore

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Saldatrice inverter 160 A me maske dhe aksesore 19,900 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

BIW1610
Saldatrice inverter 160 A,
ekran dixhital, MAX. Elektrode 4.0mm,
me maske dhe aksesore

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Saldatrice inverter 160 A me maske dhe aksesore”