Suport për blerje !

HSLBM11501 – Rubinete lavamani me kapje 1/2” 158 mm

4,900 L

Rubinete lavamani me kapje 1/2” 158 mm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
HSLBM11501 - Rubinete lavamani me kapje 1/2'' 158 mm 4,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HSLBM11501 – Rubinete lavamani me kapje 1/2” 158 mm”