Suport për blerje !

Rrjete rrethimi plastike e bardhe 1×9 m

1,990 L

Rrjete rrethimi plastike e bardhe 1×9 m

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Rrjete rrethimi plastike e bardhe 1x9 m 1,990 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Rrjete rrethimi plastike e bardhe 1×9 m