RAKORDERI E shpejte
Vlerësuar me 0 nga 5

RAKORDERI E shpejte

190 L

Marka:INGCO

RAKORDERI E SHPEJTE 3/4?? ME BLLOKUES UJI


Kodi: HHCS01341

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “RAKORDERI E shpejte”