Suport për blerje !
Ofertë!

Raft I palosshem per garderobe 130X45X175cm me bazament metalik

Çmimi origjinal qe: 4,670 L.Çmimi i tanishëm është: 3,990 L.

-15%

Raft I palosshem per garderobe 130X45X175cm me bazament metalik

Raft I palosshem per garderobe 130X45X175cm me bazament metalik 4,670 L Çmimi origjinal qe: 4,670 L.3,990 LÇmimi i tanishëm është: 3,990 L.
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Raft I palosshem per garderobe 130X45X175cm me bazament metalik