Suport për blerje !
Ofertë!

Raft I galvanizuar 90x40x180cm

Çmimi origjinal qe: 7,150 L.Çmimi i tanishëm është: 5,500 L.

-23%

Raft I galvanizuar 90x40x180cm

Raft I galvanizuar 90x40x180cm 7,150 L Çmimi origjinal qe: 7,150 L.5,500 LÇmimi i tanishëm është: 5,500 L.
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Raft I galvanizuar 90x40x180cm