Qeleshe mikrofiber

Qeleshe mikrofiber

60 L

Qeleshe mikrofiber 100mm 4″ (per mure te brendshme)


Kodi: HRC3610012

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Qeleshe mikrofiber”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *