Qeleshe mikrofiber
Vlerësuar me 0 nga 5

Qeleshe mikrofiber

190 L

Marka:INGCO

Qeleshe mikrofiber 230 mm 9″ (per mure te brendshme)


Kodi: HRC0523007

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Qeleshe mikrofiber”