Suport për blerje !
Ofertë!

DBH1210603C – Punto SDS-Plus me 4 koka 6×210 mm

Çmimi origjinal qe: 220 L.Çmimi i tanishëm është: 180 L.

-18%

Punto SDS-Plus me 4 koka 6×210 mm

DBH1210603C - Punto SDS-Plus me 4 koka 6x210 mm 220 L Çmimi origjinal qe: 220 L.180 LÇmimi i tanishëm është: 180 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “DBH1210603C – Punto SDS-Plus me 4 koka 6×210 mm”