Suport për blerje !

DBH1211605 – Punto SDS-Plus 16x450mm

670 L

Punto SDS-Plus 16x450mm

DBH1211605 - Punto SDS-Plus 16x450mm 670 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “DBH1211605 – Punto SDS-Plus 16x450mm”