Punto SDS-Plus 12 x 210 mm me 4 koka

Punto SDS-Plus 12 x 210 mm me 4 koka

1,290 L

Marka:HIKOKI

Punto SDS-Plus 12 x 210 mm me 4 koka

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Punto SDS-Plus 12 x 210 mm me 4 koka