Suport për blerje !

Punto SDS-Plus 10 x 310 mm

1,150 L

Punto SDS-Plus 10 x 310 mm

Punto SDS-Plus 10 x 310 mm 1,150 L
Brand:HIKOKI

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Hikoki

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Punto SDS-Plus 10 x 310 mm”