Suport për blerje !
Ofertë!

DBH1243005 – Punto SDS-Max 30×540 mm

Çmimi origjinal qe: 5,470 L.Çmimi i tanishëm është: 3,850 L.

-30%

Punto SDS-Max 30×540 mm

DBH1243005 - Punto SDS-Max 30x540 mm 5,470 L Çmimi origjinal qe: 5,470 L.3,850 LÇmimi i tanishëm është: 3,850 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “DBH1243005 – Punto SDS-Max 30×540 mm”