Punto metali

Punto metali

190 L

Marka:INGCO

Punto metali HSS-G 8.0 mm (paketimi 1 cope)

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Punto metali”