Vendmbajtëse
Punto metali

Punto metali

25 L

Punto metali HSS-G 3.5 mm (paketimi 20 cope)


Kodi: DBT1110351

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Punto metali”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *