Punto Betoni
Vlerësuar me 0 nga 5

Punto Betoni

80 L

Punto Betoni 6×100 mm


Kodi: DBM112061

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Punto Betoni”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *