DBM111121 – Punto Betoni 12×150 mm

DBM111121 – Punto Betoni 12×150 mm

280 L

Brand:INGCO

Punto Betoni 12×150 mm

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “DBM111121 – Punto Betoni 12×150 mm”