Presostat pompe

Presostat pompe

3,450 L

Presostat pompe automatik 10 bar


Kodi: WAPS001

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Presostat pompe”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *