Suport për blerje !

HHSC0112 – Prese hidraulike 4-12 mm

8,990 L

Prese hidraulike 4-12 mm

HHSC0112 - Prese hidraulike 4-12 mm 8,990 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HHSC0112 – Prese hidraulike 4-12 mm”