Prerese Tubi
Vlerësuar me 0 nga 5

Prerese Tubi

1,350 L

Marka:INGCO

Prerese Tubi Plastik 225 mm, dia.prerje 3-42 mm


Kodi: HPC0442

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Prerese Tubi”