Suport për blerje !

CRCLI2002 – Prerese Kabllash hidraulik me 2 bateri 20V / 4.0 Ah

125,000 L

INGCO CRCLI2002 Prerëse kabllosh hidraulike litium-jon

 • Tensioni i shpimit: 20 V
 • Diametri maksimal i prerjes: 85 mm
 • Forca shtrënguese: 60 KN
 • Goditja: 86 mm
 • 2 copë bateri litium-jon 20V 4.0Ah
 • Ekrani i numërimit të përdorimit LED
 • Volt ngarkimi: 220V-240V~50/60Hz
 • AKSESORË:
 • Me 1 copë teh
 • Me paketë baterie 2 copë
 • Me 1 copë karikues 2Hr
 • Me 1 grup unazë vulosëse cilindri
 • Me 1 set Unazë mbyllëse sigurie me valvul 1 set
 • Me lëng hidraulik 1 set
 • Me qese lëngu hidraulik 1 copë
 • Paketuar nga kutia BMC+Color
CRCLI2002 - Prerese Kabllash hidraulik me 2 bateri 20V / 4.0 Ah 125,000 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

 • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

PRERESE KABULLI ELEKTRIK INGCO CRCLI2002

INGCO CRCLI2002 Prerëse kabllosh hidraulike litium-jon

 • Tensioni i shpimit: 20 V
 • .Diametri maksimal i prerjes: 85 mm
 • Forca shtrënguese: 60 KN
 • Goditja: 86 mm
 • 2 copë bateri litium-jon 20V 4.0Ah
 • Ekrani i numërimit të përdorimit LED
 • Volt ngarkimi: 220V-240V~50/60Hz
 • AKSESORË:
 • Me 1 copë teh
 • Me paketë baterie 2 copë
 • Me 1 copë karikues 2Hr
 • Me 1 grup unazë vulosëse cilindri
 • Me 1 set Unazë mbyllëse sigurie me valvul 1 set
 • Me lëng hidraulik 1 set
 • Me qese lëngu hidraulik 1 copë
 • Paketuar nga kutia BMC+Color

Veglat INGCO

Mjetet INGCO janë të përkushtuara për t’i bërë mjetet me cilësi profesionale të përballueshme. Markat e njohura si Bosch, Makita, Stanley janë të cilësisë së lartë, por shumë të shtrenjta. INGCO beson se cilësia e lartë i referohet jo vetëm funksionit, përdorshmërisë dhe pamjes, por edhe efikasitetit, performancës dhe mirëmbajtjes. I gjithë ekipi i INGCO i kushton vëmendje të madhe çdo detaji për t’i bërë mjetet INGCO të qëndrojnë në krye të botës. I gjithë ekipi i INGCO është i vendosur në Kinë për të mbështetur marketingun global. Ne fokusohemi në gjetjen e partnerëve jashtë shtetit në vend që të krijojmë ekipin tonë të shitjeve. Në vend që të bëjmë shumë reklama, ne preferojmë të kursejmë të gjitha shpenzimet shtesë për të maksimizuar përfitimet për partnerët. INGCO-Bëni botën në duart tuaja.

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “CRCLI2002 – Prerese Kabllash hidraulik me 2 bateri 20V / 4.0 Ah”