Prerese tubash hidraulik

Prerese tubash hidraulik

99,000 L

Marka:INGCO

Prerese tubash hidraulik me 2 bateri 20V / 4.0 Ah

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Prerese tubash hidraulik”