Prerese teli

Prerese teli

490 L

Prerese teli dhe gozhdesh 8? 200mm


Kodi: HSPJP02200

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Prerese teli”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *