Suport për blerje !
Ofertë!

PTC11002 – Prerese pllakash 1100W, disku 250 x 25.4 mm , gjeresi prerje 92 cm

19,900 L

-76%

Prerese pllakash 1100W, disku 250 x 25.4 mm , gjeresi prerje 92 cm

PTC11002 - Prerese pllakash 1100W, disku 250 x 25.4 mm , gjeresi prerje 92 cm 83,500 L 19,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “PTC11002 – Prerese pllakash 1100W, disku 250 x 25.4 mm , gjeresi prerje 92 cm”