Suport për blerje !

Prerese me ajer me disk 75 mm

2,500 L

Prerese me ajer me disk 75 mm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
Prerese me ajer me disk 75 mm 2,500 L
Brand:BORMANN

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Prerese me ajer me disk 75 mm