Prerese kabulli
Vlerësuar me 0 nga 5

Prerese kabulli

590 L

Marka:INGCO

Prerese kabulli e veshur 8″ 200mm


Kodi: HCCB0208

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Prerese kabulli”