Suport për blerje !

HICCB28160 – Prerese kablli elektrike 6 /160 mm

890 L

Prerese kablli elektrike 6 /160 mm

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
HICCB28160 - Prerese kablli elektrike 6 /160 mm 890 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HICCB28160 – Prerese kablli elektrike 6 /160 mm”