Suport për blerje !

HHCCB0210 – Prerese kabelli e veshur

850 L

Prerese kabelli e veshur

HHCCB0210 - Prerese kabelli e veshur 850 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “HHCCB0210 – Prerese kabelli e veshur”