Pompe Zhytese

Pompe Zhytese

6,500 L

Pompe Zhytese per Ujra te Pastra 400W, hedhja 8m, prurja 117 L/min


Kodi: SPC4001

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pompe Zhytese”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *