Pompe zhytese Ruse Speroni SKM2000
6,500 L 4,990 L Shtoje në shportë
Ofertë!

Pompe zhytese Ruse Speroni SKM2000

4,990 L

-23%
Marka:SPERONI

Pompe zhytese

Purja 18 Lt/min

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

  • SKM2000
  • Pompe zhytese Ruse
  • Fuqia 0.28 Kw
  • Hedhja 70 m
  • Purja 18 Lt/min

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pompe zhytese Ruse Speroni SKM2000”