Suport për blerje !

SPDS7501 – Pompe Zhytese inoxi per ujra te pista 750 W, 21.000 lit/min, 13 m

14,900 L

Pompe Zhytese inoxi per ujra te pista 750 W, 21.000 lit/min, 13 m

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
SPDS7501 - Pompe Zhytese inoxi per ujra te pista 750 W, 21.000 lit/min, 13 m 14,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SPDS7501 – Pompe Zhytese inoxi per ujra te pista 750 W, 21.000 lit/min, 13 m”