Suport për blerje !

SPC5508 – Pompe Zhytese per ujra te paster 550 W Hedhja 25m

11,500 L

Pompe Zhytese per ujra te paster 550 W Hedhja 25m

Ulje 5% per blerje me me shume se 1 produkt
SPC5508 - Pompe Zhytese per ujra te paster 550 W Hedhja 25m 11,500 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “SPC5508 – Pompe Zhytese per ujra te paster 550 W Hedhja 25m”