Suport për blerje !
Ofertë!

DWP22001 – Pompe Zhytese 2200 W, thellesia max e zhytjes 180 m

Çmimi origjinal qe: 33,500 L.Çmimi i tanishëm është: 27,500 L.

-18%

Pompe Zhytese 2200 W, thellesia max e zhytjes 180 m

DWP22001 - Pompe Zhytese 2200 W, thellesia max e zhytjes 180 m 33,500 L Çmimi origjinal qe: 33,500 L.27,500 LÇmimi i tanishëm është: 27,500 L.
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “DWP22001 – Pompe Zhytese 2200 W, thellesia max e zhytjes 180 m”