Pompe Zhytese
Vlerësuar me 0 nga 5

Pompe Zhytese

29,500 L

Pompe Zhytese 1500 W, thellesia max e zhytjes 135 m


Kodi: DWP15001

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pompe Zhytese”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *