Pompe Volumetrike

Pompe Volumetrike

6,900 L

Pompe Volumetrike 550 W, hedhja 45 m, prurja 45 l/min


Kodi: VPM5508

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “Pompe Volumetrike”

Adresa juaj email s’do të bëhet publike. Fushat e domosdoshme janë shënuar me një *