Suport për blerje !

VPM5508 – Pompe Volumetrike 550 W, hedhja 45 m, prurja 45 l/min

7,900 L

Pompe Volumetrike 550 W, hedhja 45 m, prurja 45 l/min

VPM5508 - Pompe Volumetrike 550 W, hedhja 45 m, prurja 45 l/min 7,900 L
Brand:INGCO

 

Dërgesa falas për blerje mbi 5000 L

  • Porositeni para orës 2:30 pasdite dhe dërgesa të nisë po atë ditë.
Garantuar Siguria e pagesës

Informacion shtesë

Brand

Ingco

Shqyrtime

Ende pa shqyrtime.

Jini i pari që shqyrton “VPM5508 – Pompe Volumetrike 550 W, hedhja 45 m, prurja 45 l/min”